קלירווטר, פלורידה

סיינטולוגים מ-172 אומות מכריזים: אנחנו ה-IAS!

30 בנובמבר, 2013

אביר רכוב על סוס לבן.

תוף וגדוד של חמת חלילים.

יותר מ-6,500 סיינטולוגים, המייצגים כ-50 מדינות, מתקדמים לעבר האולם הגדול כדי להשתתף בחגיגה.

בחגיגת ה-IAS השנתית הוצגה שנת צמיחה דינמית של סיינטולוגיה והישגים יוצאי דופן לתכניות ההומניטריות בחסות ה-IAS שפועלות עכשיו ב-162 אומות.

כך היתה ההופעה מרהיבת העין שפתחה את יום השנה ה-29 של התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית (IAS), שנערכה בסופשבוע של ה-29 בנובמבר בקלירווטר, פלורידה.

יום השנה נחגג שבועיים בלבד אחרי הפתיחה החגיגית ההיסטורית של המטה הרוחני של סיינטולוגיה והשחרור המונומנטלי של עידן הזהב של הטכנולוגיה, שלב II.

הכול החל בערב שישי, כשמר דיוויד מיסקביג׳, יו”ר מועצת המנהלים Religious Technology Center, פנה לכינוס הבינלאומי: ”בגרעין של סיינטולוגיה והמוקד שמסביבו נע העולם שלנו, עומדת לה התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית. בעוד שמנקודת מבט עולמית, היא עכשיו מתפרשת על פני 95,000 ק”מ מאפגניסטן לאיסלנד, כשהחברים בה מדברים 65 שפות, מיותר מ-200 גזעים ותרבויות על פני 172 אומות על פני כדור הארץ. כולם מצהירים: אנחנו ה-IAS!״

בחגיגה הוצגה שנת צמיחה דינמית של דת הסיינטולוגיה והישגים יוצאי דופן לתכניות ההומניטריות בחסות ה-IAS שפועלות עכשיו ב-162 אומות.

נקודות השיא בחגיגה היו ההכרזות על מקבלי מדליית החופש של התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית לשנת 2013. הפרס השנתי מוענק לסיינטולוגים מופתיים שלוחמים למען כבוד וחופש לכל המין האנושי בכך שהם מקדמים את היעדים ההומניטריים של ארגון הסיינטולוגיה.

שלושת הזוכים במדליית החופש לשנת 2013 זכו להכרה. הזוכה הראשונה, על עמידה בראש חקיקה פדראלית במקסיקו שמגנה עכשיו על כל האזרחים מפני הסימום והברוטליות של הפסיכיאטריה; הזוכות השניות, על קידום יעיל של ההכרזה האוניברסלית של זכויות האדם של האו”ם ברחבי טייוואן ולימוד מיליונים על זכויותיהם הבסיסיות; והזוכה השלישי, על הצלת עשרות אלפי איש מהתמכרות לסמים בנפאל באמצעות תכנית נרקונון – עכשיו עם מתקן גמילה עם לינה בחסות ה-IAS על פסגת האברד, פסגה בהרי ההימלאיה מעל קטמנדו, שנקראה כך על-ידי תושבי נפאל לכבוד ל. רון האברד. יותר מ-50 זוכים במדליית החופש של ה-IAS משנים קודמות השתתפו באירועי הסופשבוע.

בערב למחרת, אלפי סיינטולוגים התכנסו שוב לנשף הפטרונים השנתי של ה-IAS. המסיבה האלגנטית קיבלה בברכה את מספר הפטרונים הגדול ביותר בהיסטוריה, כדי להודות להם על התרומות חסרות התקדים לתכניות שבחסות ה-IAS שמקדמות את יעדי הסיינטולוגיה לעולם טוב יותר.

מבין הנוכחים היו 270 פטרונים, 165 פטרונים מכובדים, 145 פטרונים מריטוריוס, 130 סילבר מריטוריוס, 33 סילבר מריטוריוס מכובדים, 76 גולד מריטוריוס ו-17 גולד מריטוריוס מכובדים. גם היו רמות התרומה הנשגבות: 52 פלטינום מריטוריוס, 39 פלטינום מריטוריוס מכובדים, 29 דיאמונד מריטוריוס והדרגות העילאיות של פטרונים לוריאט, אקסקליבר ומקסימוס.

חגיגת הפטרונים של ה-IAS הסתיימה בקונצרט בו התארחו אגדות הג’אז צ’יק קוריאה (זוכה מדליית החופש של ה-IAS) וסטנלי קלארק.

_________________

התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית (IAS), ארגון חברות הפתוח בפני סיינטולוגים מכול רחבי העולם, הוקמה ב-1984. המטרה של ה-IAS היא לאחד, לקדם, לתמוך ולהגן על דת הסיינטולוגיה וסיינטולוגים בכל חלקי העולם על מנת להשיג את יעדי הסיינטולוגיה כפי שהם נהגו על-ידי ל. רון האברד:”תרבות ללא אי-שפיות, ללא פושעים וללא מלחמה, שבה בעלי היכולת יכולים לשגשג ולאנשים הגונים יכולות להיות זכויות, ושבה האדם חופשי לצמוח לעבר פסגות גבוהות יותר”.