הצמיחה של סיינטולוגיה

במשך למעלה מחמישים שנות מחקר, מר האברד בודד אמיתות יסוד רבות מאוד בקשר לחיים, אשר הובילו לפיתוחה של סיינטולוגיה, ובעקבות זאת לצמיחתה של דת הסיינטולוגיה.

עדות לאמיתות הקיימות בסיינטולוגיה נמצאת בעובדה שכעת, בתוך פחות משני דורות, דת הסיינטולוגיה פורחת בכל יבשת, עם אלפי ארגונים, מרכזים וקבוצות שנוגעים בחיי מיליונים מדי יום ביומו. ניתן למצוא את הסיינטולוגים בכל היבט של החברה, כאנשי עסקים, עקרות בית, סטודנטים, אומנים, מפורסמים, פועלים, מלומדים, חיילים, רופאים, שוטרים ועוד ועוד.

הסיינטולוגים, אשר תמיד יהיו מעורבים בעולם הסובב אותם, חולקים באופן טבעי עם אחרים את מה שהם למדו בסיינטולוגיה. אחרים, שרואים את הנגיעה שיכולה להיות לסיינטולוגיה גם לחייהם, מתעניינים גם הם במה שסיינטולוגיה יכולה להציע להם. וכך סיינטולוגיה גְדֵלה, כפי שכל דת גדולה בהיסטוריה גָדְלה, מאדם לאדם, בהביאה ידע, חוכמה ותקווה לחיים טובים יותר.

בעזרת סיינטולוגיה, מיליונים יודעים שהחיים יכולים להיות עניין כדאִי, שהאדם יכול לחיות חיים מלאים בהרמוניה עם אחרים, ושהעולם יכול להיות מקום מאושר יותר.

הסיינטולוגים פועלים מדי יום ליצור עולם כזה, כשאליהם מצטרפים אחרים שחולקים עימם את החלום הזה. הקשר של סיינטולוגיה לחייהם של מיליונים אלה, קשר אשר אין להתכחש לו, מבטיח את קיומה התמידי בחברה. מיליונים על מיליונים ילכו בעקבות מסע חיפוש זה כדי ליצור עולם טוב יותר.