איך ארגוני סיינטולוגיה נתמכים מבחינה כלכלית?

על-ידי חבריהם, כמו כל ארגון אחר.

לחלק מהארגונים יש מערכת של תרומות. אחרים דורשים מחבריהם לתרום על השתתפותם בטקסים ושירות דתי. בארגון הסיינטולוגיה, חברי הקהילה תורמים עבור אודיטינג או הכשרה שהם רוצים לקבל. תרומות אלה הן המקור הראשון של התמיכה הכספית לארגון ומממנות את כל הפעילויות הדתיות והפעילויות לשיפור חברתי שארגון הסיינטולוגיה נותן להם חסות. סיינטולוגים לא נדרשים לתרום מעבר לכך.

אין לסיינטולוגיה מאות שנים של עושר ורכוש מצטבר כמו לדתות אחרות, היא צריכה לעשות את דרכה בעולם בהתאם לכלכלת החברה של היום. כשלוקחים בחשבון את העלות של העברת שעה אחת של אודיטינג, שדורשת אודיטורים שעברו הכשרה מקיפה, שלא להזכיר אפילו הוצאות תְּקוּרָה של תחזוקת שטחי הארגון, הצורך בתרומות הופך לברור.

הארגון בוחר את מערכת התרומות כשיטה העיקרית של מימון בגלל שהיא ההגונה ביותר. אלה שמשתמשים הכי הרבה במתקני הארגון צריכים להיות אלה שתורמים הכי הרבה לאחזקה שלו. כמובן, שום תרומות לא מצופות מחברי הארגון שנמצאים שם כדי להשתתף במגוון שירותים אחרים ליחידים ולקהילה שמתרחשים שבעה ימים בשבוע – כולל השתתפות באודיטינג קבוצתי, הקשבה להקלטות של הרצאותיו של ל. רון האברד, קריאה של עבודות כתובות בספריית הארגון, פגישה עם חברי קהילה אחרים, קבלת ייעוץ מהצ'פלין או השתתפות בשירות סוף שבוע, חתונות, טקסי הענקת שם ולוויות.

תרומותיהם של סיינטולוגים שומרות את הארגון בחיים ומתפקד, ממנות את תוכניות השיפור החברתי שלו, הופכות את סיינטולוגיה למוכרת לאנשים שבצורה אחרת יכול להיות שלעולם לא היתה ניתנת להם ההזמנות להיחשף אליה, ועוזרות ליצור סביבה בטוחה ונעימה לכולם.