מחקרים

מפיצים את זכויות האדם
ברחבי תת-היבשת

רשת
של
יותר
מ-100
סניפים
של זכויות
האדם
פרושה ברחבי הודו

הודו היא אומה שנאבקת עם מגוון רחב של סוגיות בנושא זכויות האדם.

כ-30 אחוזים מהאוכלוסייה חיים מתחת לקו העוני הבינלאומי. אפליה מוסדית עדיין קיימת במערכת המעמדות של הקסְטות, והיא מכוונת גם נגד נשים ומיעוטים דתיים.

בלב המיזמים לשיפור חברתי בחסות סיינטולוגיה נמצאת ההכרה בכך שמה שמתחיל בקול אחד עשוי להתפשט על פני אוכלוסייה שלמה דרך קמפיין שפונה לאדם הפשוט, ובשום מקום אין זה יותר נכון מאשר בהודו. מאז 2009, ׳נוער למען זכויות האדם׳ של הודו התרחב ל-112 סניפים וקבוצות מסונפות, ובאתר הרשת החברתית של ׳נוער למען זכויות האדם׳ של הודו ישנם אלפי חברים בני כל הגילאים מכל רחבי המדינה.

בעזרת שיתופי פעולה עם ארגונים כגון הארגון ללא מטרות רווח Jyoti Foundation, ׳נוער למען זכויות האדם׳ של הודו נתן חסות לחינוך בנושא זכויות האדם לאלפי תלמידים וצוערי משטרה, והביא ליותר מ-10,000 הזמנות של חומרים דרך האינטרנט. עשרת אלפים צוערי משטרה הוכשרו בעזרת החומרים של ׳הארגון הבינלאומי של נוער למען זכויות האדם׳, וגם הצבא עשה בהם שימוש כדי ללמד על זכויות האדם.

״להגן על זכויות האדם הינו חלק אינטגרלי מחובתנו בצבא ההודי. אולם, בזמן שאנחנו מוודאים שאין כל הפרה של זכויות האדם במהלך המבצעים שלנו, לא היינו בטוחים לגבי הדרך להעניק משהו באמת מועיל לאנשים העניים באיזור הזה. ואז נתקלתי בקמפיין המדהים שהארגון שלכם מנהל. לאחר שקיבלתי מידע נוסף על נושא זכויות האדם דרך חוברות מידע, DVDs ועלונים, זה הניע אותי לאמץ את הנושא של זכויות האדם ולהפיץ את המסר הנעלה בכל מקום״. – מפקד ראשי, הצבא הלאומי של הודו

בעזרת חומרי ההסברה של ׳הארגון הבינלאומי של נוער למען זכויות האדם׳ שהופצו בכל רחבי הארץ, ׳נוער למען זכויות האדם׳ של הודו ושותפיו העבירו סמינרים ל-20,000 איש במשך שנתיים. התוצאה היתה ״צעדות למען זכויות האדם״ ב-30 ערים בהודו, שהסבו את תשומת הלב לצורך בחינוך כלל-עולמי על זכויות האדם.