דיוויד מיסקביג' | ביוגרפיה
מבטיח את הטוהר של סיינטולוגיה לנצח

המנהיג של ארגון הסיינטולוגיה, מר דיוויד מיסקביג', השקיע את כל כולו כדי להפוך את הכתבים של דת הסייינטולוגיה לנגישים עבור כולם. במשך 25 שנים, הוא קידם ללא הרף את כוונתו של ל. רון האברד לספק את הכתבים וההרצאות על דיאנטיקה וסיינטולוגיה לכל האנשים בכדור הארץ, בכל השפות. כשעבודותיו של מר האברד על המיינד והנפש מכילות 18 מיליון מילים כתובות ו-2,500 הרצאות מוקלטות, הרי שהקודיפיקציה, השחזור, התרגום והפרסום של מאגר הידע הזה היו מרתיעים. אבל בסוף שנת 2009, המשימה בת 25 השנים לשיקום כל החומרים של דיאנטיקה וסיינטולוגיה הושלמה, ובפעם הראשונה מאגר החומרים כולו של כתבי הסיינטולוגיה זמין בסדר הכרונולוגי המדויק שבו מר האברד העביר אותם במקור.

תפאורת הרקע שכנגדה 'עידן הזהב של ידע' נפתח היא 'טבלת המדריך לחומרים', מדריך מקיף שאותו ל. רון האברד הציע מזה זמן רב ומר מיסקביג' הפיח בו חיים. הטבלה מייצגת באופן חזותי את הכרונולגיה של החומרים הכתובים והמוקלטים של מר האברד ואת קשרי הגומלין ביניהם. 'עידן הזהב של ידע' במלואו מהווה את התוכנית הממושכת ביותר בהיסטוריה של סיינטולוגיה לשחזור, שיקום ואימות הכתבים של סיינטולוגיה. התוכנית כללה פרוייקטים לאיתור כל כתבי-היד וההרצאות המוקלטות הקיימים של ל. רון האברד – אשר בתורם הצריכו סריקה קפדנית בכל מקום שבו הוא כתב או הרצה. פרוייקט בן מיליון שעות אדם לשמירה על טוהר החומרים גם כלל תיקון טעויות בטקסט של כתבי-היד המוכתבים, הוצאת תוספות ושינויים שנעשו על-ידי העורכים, זיהוי רצפים לא נכונים וטקסט חסר, ואימות שכל עמוד הוא שלם, נכון ונאמן למקור.

לאחר מכן: עם ההשקה של 'עידן הזהב של ידע' ב-2005 שוחררו 'הרצאות הכנסים', האירועים המיוחדים של ל. רון האברד שמציגים את הכרזותיו על כל פריצת דרך משמעותית במחקר ובפיתוח של דיאנטיקה וסיינטולוגיה.

ביוני 2007 הגיע השחרור ש-"ישנה את עולם הסיינטולוגיה לנצח", כלומר, מר מיסקביג' הציג את 'היסודות' ששוחזרו במלואם, אשר מכילים 18 ספרים ו-280 הרצאות המהווים את הגרעין של דת הסיינטולוגיה. עם קריאה והאזנה ליותר מ-70 מיליון עותקים של הספרים וההרצאות של 'היסודות' מאז 2007, הישג זה בלבד יצר רנסנס בדת.

בסוף שנת 2009 היתה ההכרזה ש-'עידן הזהב של ידע' הושלם עם השחרור של 'הרצאות הקורסים הקליניים המתקדמים' ו-'הרצאות הקורס המקצועי'.מאגר הידע הזה מסתכם ביותר מ-1,000 הרצאות ו-500 מאמרים כתובים, המעניקים תיעוד רציף של נתיב הגילוי של מר האברד בדיאנטיקה ובסיינטולוגיה.