דיוויד מיסקביג' | ביוגרפיה
עומד בראש מיזמים הומניטריים עולמיים

מר האברד האמין במשך זמן רב שחופש רוחני תורם לאחוות המין האנושי וגם נובע ממנה. כשהוא פועל מנקודת השקפה זאת, מר מיסקביג' עובד ללא לאות כדי להביא את הטכנולוגיות לשיפור חברתי של מר האברד לכל עמי העולם. תוך כדי התקדמותו, הוא הביא את הטכנולוגיה של ל. רון האברד ואת המסירות של סיינטולוגים כדי להשפיע על מה שהכי מדאיג את האדם, לרבות שימוש בסמים, בערות, אי-מוסריות ואסונות טבע או אסונות מעשה ידי אדם. (ראה: שיפור חברתי כלל-עולמי)

בתור נושא הדגל של תנועות הומניטריות נרחבות אלה, מר מיסקביג' דאג למתן חסות של ארגון הסיינטולוגיה מטות בינלאומיים עבור מיזמים אלה. המרכזים הללו כוללים את 'נרקונון ארוהד' באוקלהומה שנוסד ב-2001 בתור המתקן הראשי של רשת נרקונון העולמית לגמילה מסמים ומניעת השימוש בהם. זהו המתקן בתנאי פנימייה הגדול ביותר מסוגו בעולם, והוא גם משמש בתור מרכז ההכשרה הבינלאומי למומחים לגמילה מסמים. 

כדי להפוך את הפתרונות של ל. רון האברד לבערות לזמינים באופן נרחב, המטה הבינלאומי ומרכז ההכשרה של הארגון ליישום הלמידה נפתח ב-2003 בקמפוס המתפרש על 400 דונם במיזורי. מורים מ-40 מדינות הוכשרו שם ובתורם יישמו את טכנולוגיית הלמידה ב-830 בתי-ספר וקבוצות ב-67 מדינות, ובכך הם העלו באופן משמעותי את רמת הקריאה בכל מקום בו יישמו אותה.

כתגובה להתדרדרות כללית במוסר האישי והקבוצתי בעידן המודרני, המטה הבינלאומי של מוסד הדרך אל האושר נפתח ב-2003 בגלנדייל, קליפורניה. יותר מ-85 מיליון עותקים של התקנון המוסרי שמבוסס על השכל הישר, "הדרך אל האושר", הודפסו וחולקו ב-95 שפות ביותר מ-150 מדינות, והביאו אושר והרמוניה רבים יותר ליחידים ולחברות.

בנוסף למרכזים אלה לשינוי חברתי, מר מיסקביג' עמד בראש תוכניות הומניטריות עולמיות, שכולן זמינות באופן חופשי ביותר מתריסר שפות.הן כוללות את 'האמת על סמים', הקמפיין הלא-ממשלתי הגדול ביותר בעולם לחינוך על סמים ומניעת השימוש בהם; הקמפיין הכלל-עולמי בחסות ארגון הסיינטולוגיה לחינוך על זכויות האדם שמקדם את 30 הסעיפים של ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם; והתוכנית של היועצים הרוחניים המתנדבים שמספקת סיוע בשעת אסון בכל מקום בעולם. (ראה: האמת על סמים, זכויות האדם ויועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה: מספקים עזרה בכל זמן ובכל מקום לפי הצורך)

בדרכים אלה ובאינספור דרכים אחרות, מר מיסקביג' מגשים את ההתכוונות של ל. רון האברד לספק את העזרה הנרחבת שהאנושות זקוקה לה בדחיפות רבה. תוך כדי ההתקדמות, הוא השיק מיזמים הומניטריים כלל-עולמיים שסיינטולוגים גאים מאוד לתמוך בהם.

הדבקות האיתנה של מר מיסקביג' בחזון של ל. רון האברד היא זאת שדחפה קדימה את סיינטולוגיה כל-כך רחוק וכל-כך מהר בעשרים וחמש שנים בלבד. היא זאת שתמשיך להבטיח את הגדילה של הדת, והיא זאת שתיצור לבסוף עולם שבו כולם יכולים לצמוח לעבר פסגות גבוהות יותר.

כזה היה החלום של ל. רון האברד וכזאת היא העבודה של דיוויד מיסקביג'.