סינסינטי רבתי

ארגון הסיינטולוגיה פותח את הדלתות לקבלת פנים של שלוש מדינות

פברואר 25, 2012

ארגון הסיינטולוגיה סינסינטי רבתי חגגה את הפתיחה של ביתה החדש הנרחב בשבת, ה-25 לפברואר. בטקס הפתיחה נכחו יותר מ-1000 סיינטולוגים, אורחים ונציגי המדינה, המחוז והעיר.

מר דיוויד מיסקביג׳, יו"ר מועצת המנהלים של Religious Technology Center והמנהיג הדתי של סיינטולוגיה, כיבד בנוכחותו את פתיחת ארגון הסיינטולוגיה של סינסינטי רבתי.

ביתו החדש של הארגון עומד בפלורנס, קנטאקי, באיזור עיר הבירה של סינסינטי וצפון קנטאקי, בצומת של הכביש המהיר דיקסי ויוניון פייק, הצטלבות הכבישים שנתנה השראה לשמה המקורי של פלורנס,"צומת".- המתקן החדש יספק לא רק שירותים לחברי הסיינטולוגיה כי אם גם ירחיב את התכניות ההומניות ברחבי איזור שלושת המדינות אוהיו-קנטאקי-אינדיאנה.

המשמעות של טקס הפתיחה של הארגון החדש הודגשה על-ידי נוכחותו של מר דיוויד מיסקביג׳, יושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center והמנהיג של דת הסיינטולוגיה. בנאום רשמי לארגון, אמר מר מיסקביץ :"עם הפתיחה של הארגון החדש הזה באה גם ההתחייבות הקדושה ליישם את הטכנולוגיה של דיאנטיקה וסיינטולוגיה באותה הרוח שבה ל.רון האברד יצר אותה במקורה. ז זה אומר, ליישם אותה בצורה נרחבת, בנדיבות, ללא הפליה ולמלוא הכוח שלה כדי לשפר חיים ולהעלות אוכלוסיות בעזרת טוב, סובלנות, אצילות הרוח ואהבת האנושיות."

ארגון הסיינטולוגיה ססינסינטי רבתי חגג את הפתיחה החגיגית של הארגון החדש שלו בפלורנס, קנטאקי. סיינטולוגים, אורחים ונציגים רשמיים של המדינה, המחוז והעיר נכחו בטקס.- הארגון החדש לא רק שיספק שירותים לחבריו, כי אם ירחיב את היוזמות ההומניטריות של הארגון ואת תכניות מתן הסיוע לנזקקים בקהילה בכל רחבי תחום שלושת המדינות אוהיו-קנטאקי-אינדיאנה.

נציג מדינת קנטאקי, מר ארנולד סימפסון, מושל קנטאקי והמנהל הכללי של Beshear’s Faith-Based Initiatives, מר קולומן אלדריג', יושב ראש מועצת המנהלים של National Underground Railroad Freedom Center הכומר דיימון לינץ' ומר ג'ורג' לאנג, הנאמן של West Chester היו בין המברכים את הארגון החדש.

בדברי הברכה שלו, אמר נציג מדינת קנטאקי מר ארנולד סימפסון: "יש לכם תכניות יוצאות מן הכלל לצעירים ומטרות כה מעולות. למעשה, אתם נותנים יותר מאשר מקבלים, וזה דבר טוב מאד. ומה שאתם מציעים מתקבל בברכה ונחוץ מאד. אני רוצה לראות את התכניות שלכם משתלבות בתוך הארגונים הקיימים כאן ומשתפות פעולה עם לשכות אחרות. אני מעודד אתכם לעבוד אתי כמו גם עם הנציגים הנבחרים האחרים שלכם כך שכולנו נעבוד ביחד כדי לפתור את הבעיות והסוגיות האלו. על עבודתכם לשרת את בני האדם, אנחנו מורידים את הכובע בפניכם."

הנאמן של ווסט צ'סטר ג'ורג' לאנג תיאר את המורשת הנצחית של מייסד הסיינטולוגיה: "המטרות שלכם כשיושגו יעשו את הקהילה שלנו מקום טוב יותר. אני מדבר במיוחד על הירידה באי השפיות, הירידה בפשיעה, הירידה בהתמכרות לסמים. המטרות האלו יעשו את הקהילה שלנו למקום רצוי יותר ויעזרו לנו להתחרות עם קהילות אחרות על בסיס עולמי, וכך לעשות את העולם למקום טוב יותר."

מושל קנטאקטי מנהל Beshear’s Faith-Based Initiatives קולמון אלרידג' דיבר על ההשפעה שיש לתכניות העירוניות בחסות סיינטולוגיה - "מה שאני מעריך באמת זה שאתם קהילה של אנשים שבאים ושמים את זרועותיכם סביב אחרים ואומרים: 'מה יש לנו שיכול לעזור לכם לחזור למסלול, ויעזור לכם להשיג את הדברים שאתם רוצים בחיים?'אם כל אחד בעיר הזאת היה עושה את זה, היתה לנו מדינה טובה יותר. אם כל אחד במדינה הזאת היה עושה את זה, היתה לנו אמריקה טובה יותר. ואם כל אחד באמריקה היה הולך בעקבותיכם, היה לנו עולם שאנחנו מייחלים לעצמנו, שאשתי ואני מייחלים לשני בנינו, וזה כל מה שכולנו מייחלים לו עבור הדורות הבאים."

הכומר דיימון לינץ', יושב הראש של National Underground Railroad Freedom Center הודה על חלקו של הארגון בהחיאתה מחדש של סינסינטי רבתי."היה זה כאן על גדות נהר אוהיו שפליטים רבים שברחו מעבדות לקחו את צעדיהם הראשונים על חוף החופש. וממש כמו שכוכב הצפון הוביל אותם על הרכבת התחתית לחופש, אני רואה את מייסד הסיינטולוגיה רון האברד כמו אור מנחה עבור רבים כאן על כדור הארץ היום. מר האברד היה באמת אדם מלא כוונה לעשות עולם טוב יותר. הוא היה איש של חכמה, ידע והגיון בריא. הוא היה כל מה שבן אנוש צריך להיות ואני כה שמח לראות את הארגון החדש הזה נפתח ביובל המאה שלו. אז ברוכים הבאים לביתכם החדש, סיינטולוגים של סינסינטי רבתי."

_________________

הארגון האידיאלי החדש של סיינטולוגיה, של סינסינטי רבתי משתרע על קמפוס של שלושה אקרים וגודלו 50,000 רגל. בנוסף לאולם המרכזי המתאים לכל התכנסות קהילתית, שירותים וטקסים דתיים, הארגון כולל מספר חדרי סמינרים וכיתות, וכן עשרות חדרים עבור אודיטינג של סיינטולוגיה (ייעוץ רוחני). 

הארגון מקבל בברכה את כל המבקרים וכל מי ששואף לגלות את סיינטולוגיה עבור עצמו. כמו כן, קומת הקרקע כוללת מרכז מידע מקיף לציבור, המספק מצגת מלאה על האמונות והעיסוקים המעשיים של דת הסיינטולוגיה, וכן על החיים והמורשת של מייסד הסיינטולוגיה ל. רון האברד. מרכז המידע מספק גם מבט מקיף על פעילויות הומניטריות רבות הממומנות על ידי הארגון, לרבות יוזמות חובקות עולם בנושא זכויות אדם; תכנית חינוך על מניעה ושיקום מסמים בהיקף דומה; רשת עולמית של מרכזי למידה ולימוד קרוא וכתוב; ותכנית יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה, שכיום מהווה את כוח הסיוע העצמאי הגדול בעולם. מצגות המולטימדיה של מרכז המידע מכילות כ-500 סרטוני מידע וסרטונים דוקומנטריים בלחיצת כפתור. מרכז המידע הפתוח מהבוקר עד הלילה מקבל בברכה מבקרים שמוזמנים לסייר להנאתם ולחזור מתי שירצו.

אולם האירועים הגדול של הארגון יהיה גם פתוח לאירועים בין-דתיים וקהילתיים בשירות אזור סינסינטי רבתי.

_________________

ארגון הסיינטולוגיה סינסינטי רבתי הוא הארגון האידיאלי השלישי שנפתח בשנת 2012, לאחר ארגון הסיינטולוגיה סקרמנטו שנפתח ב-28 לינואר 2012 בבירת קליפורניה, וארגון הסיינטולוגיה בהמבורג, גרמניה,שנפתח ב-21 בינואר 2012.

ארגונים אידאליים מגשימים את החזון של המייסד ל. רון האברד לגבי הדת.   הם לא רק מהווים מתקנים אידאליים על מנת לספק שירותים לסיינטולוגים במסעם למצבים גבוהים יותר של מודעות וחופש רוחני, אלא גם תוכננו לשמש כבית לקהילה ומקום של שילוב כוחות כדי לרומם תושבים מכל הדתות.

ארגונים חדשים אחרים שנפתחו בשנים האחרונות כוללים את מיניאפוליס-סט. פאול, מינסוטה; ניו יורק, ניו יורק; וושינגטון, די.סי.; טמפה, פלורידה; נשוויל, טנסי; סיאטל, וושינגטון; לאס וגאס, נבדה; לוס אנג'לס, קליפורניה; פסדינה, קליפורניה; אינגלווד, קליפורניה; כמו גם קוויבק, קנדה; מקסיקו סיטי, מקסיקו; לונדון, אנגליה; מלבורן, אוסטרליה; בריסל, בלגיה; מדריד, ספרד; רומא, איטליה; ברלין, גרמניה; ובמוסקבה, רוסיה.

מעל 10 ארגונים אידאליים חדשים מתוכננים להיפתח בשנת 2012.

לרשימה מלאה של ארגוני סיינטולוגיה בקר באתר Scientology.org.

_________________

דת הסיינטולוגיה נוסדה על ידי הסופר והפילוסוף ל. רון האברד. ארגון הסיינטולוגיה הראשון נוסד בלוס אנגלס ב-1954 מאז התרחבה הדת למעל10,000 ארגונים, מרכזים וקבוצות, עם מעל מיליון חברים ב-167 ארצות.