נאשוויל, טנסי

עיר המוזיקה של ארצות הברית מקבלת בברכה
את ארגון הסיינטולוגיה וה-CELEBRITY CENTRE

25 באפריל 2009

הפתיחה של ארגון הסיינטולוגיה וה-Celebrity Centre החדש בנאשוויל ב-25 באפריל 2009, רק קילומטר וחצי מ-"איזור תעשיית המוזיקה", משכה סיינטולוגים מרחבי האיזור. באירוע נכחו גם נציגים רשמיים מקומיים רבים, תושבים מקומיים וכוכבים מפורסמים מהוליווד. בין האנשים שנאמו בפני הקהל שנאסף היה המלחין והמוזיקאי זוכה פרס הגראמי, מרק אישם והשחקניות אן ארצ'ר וג'נה אלפמן.

מר דיוויד מיסקביג׳, המנהיג של דת הסיינטולוגיה, ניהל את החניכה של ארגון הסיינטולוגיה וה-Celebrity Centre של נאשוויל, ושם הוא אמר שנאשוויל תגשים את הייעוד שלה ו-"תכתוב שיר שירומם את רוחו של כל אדם “.

מר דיוויד מיסקביג' שחנך את הארגון החדש, דיבר על המשמעות הנרחבת של ארגון הסיינטולוגיה בלב עיר המוזיקה:

"הארגון האידאלי וה-Celebrity Centre החדש מסמן דברים גדולים עבור המחר. וכשאתם מחברים את זה עם היכולת שלנו לשקם לאנשים את היצירתיות הטבועה בהם, היכולת שלנו להעיר מחדש חלומות ולהחזיר את היכולת להשיג את אותן חלומות, כן, אנחנו יכולים לקיים את מה ש-ל. רון האברד אומר לנו בנוגע לאמן כיוצר של היופי וההדר שבהם תרבויות תלויות.

"וזה מה שהארגון החדש הזה מייצג וגם הסיבה שבגללה הגענו לנאשוויל. כי בעוד שנאשוויל ידועה בתור הלב והנשמה של המוזיקה האמריקאית, תנו לה כעת להגשים את הייעוד שלה ולכתוב שיר שירומם כל אדם".

בנקודה זאת הסרט נגזר והארגון החדש בעיר המוזיקה של ארה"ב נפתח לכולם כדי להתחיל לכתוב את השיר החדש הזה.