דאלאס, טקסס

ארגון סיינטולוגיה חדש במדינת הכוכב הבודד

11 באפריל 2009

ארגון הסיינטולוגיה של דאלאס, שממוקם בעיר אירווינג שבלב המטרופולין דאלאס–פורט-וורת', פתח את דלתותיו ב-11 באפריל 2009. נוכחותו של מר דיוויד מיסקביג' הדגישה את משמעות היום.

מר דיוויד מיסקביג׳, המנהיג של דת הסיינטולוגיה, ניהל את הפתיחה החגיגית של ארגון הסיינטולוגיה של דאלאס, ואמר שהחלום של טקסס לחופש רוחני עתיד להתגשם.

ראש עיריית אירווינג, הרברט גירס, קידם בברכה באופן רשמי את ארגון הסיינטולוגיה של דאלאס לעירו. האדם הבא שעלה על דוכן הנואמים היתה גב' טדי סטורי, מנכ"לית Irving Cares, סוכנות לשירותים סוציאליים ללא כוונת רווח. אחריה עלה הכומר ג'יימס מקלפלין, יושב הראש של הקונגרס הלאומי של הברית הבין-דתית בנושא התמכרות. לבסוף, גב' שירלי דובסון הציגה הצהרה רשמית בשם בית-הנבחרים של מדינת טקסס, שמקדמת בברכה את ארגון הסיינטולוגיה.

לאחר מכן, מר דיוויד מיסקביג' עלה לבמה כדי להכניס את היום להקשר היסטורי אפילו יותר:

"העובדה היא שכל מה שהשגנו בשנות ההתפתחות שלנו הוא החלום שיום אחד נוכל להתרחב במידה כזאת, שהארגונים שלנו יגיעו לרמה של הטכנולוגיה עצמה, ושהם יגלמו את מה שמופיע בטכנולוגיה ובמדיניות של ל. רון האברד. ובכן, השאיפה הזאת נמצאת עכשיו בהישג יד. אנחנו צוברים תנופה לעתיד הרבה יותר מזהיר מאשר אי פעם דמיינו.

"ובעוד שטקסס ידועה בחלומות הגדולים וברוח העצמאות שלה, צריך לתת לה עכשיו להגשים את החלומות האלה עם חופש רוחני מוחלט. וכך אנחנו נותנים לה היום מתנה בדמות הארגון החדש שלנו, שאותו אנחנו מציעים כביתה ובאמצעותו אנחנו מרחיבים את מתנת הנצחיות".

ובזמן גזירת הסרט, סיינטולוגים וחברים, ותיקים וחדשים, נכנסו לביתה החדש של סיינטולוגיה בטקסס.

בית-הנבחרים של טקסס מברך את הארגון החדש של דאלאס

הודעה מטעם בית-הנבחרים של דאלאס, שהוצגה בשם נציגת המדינה לינדה הרפר-בראון על-ידי השגרירה האישית שלה, גב' שירלי דובסון, שקידמה בברכה את הארגון: "אנחנו מודיעים כי בית-הנבחרים של הרשות המחוקקת ה-81 של טקסס מנציח בזאת את הפתיחה החגיגית של ביתו החדש של ארגון הסיינטולוגיה של דאלאס, מברך את הצוות ואנשי הקהילה שלו על ההישג יוצא הדופן בבניית הארגון החדש הזה, ושולח את איחוליו הלבביים לעתיד".