סן-פרנסיסקו, קליפורניה

ארגון סיינטולוגיה היסטורי בשערי הזהב

29 בנובמבר 2003

ב-29 בנובמבר 2003, מר דיוויד מיסקביג', יושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center והמנהיג של דת הסיינטולוגיה, פתח באופן רשמי את הדלתות של ארגון הסיינטולוגיה החדש של סן-פרנסיסקו. בנאומו בפני 2,500 סיינטולוגים ואורחים, מר מיסקביג' חנך את בניין טרנסאמריקה המשוחזר שמהווה ציון דרך ושוכן בלב העיר התחתית בסן-פרנסיסיקו, לעידן חדש של פעילות רוחנית.

במהלך האירוע, ראש עיריית סן-פרנסיסקו, וילי בראון (משמאל) העניק לארגון הסיינטולוגיה הכרזה שמציינת לשבח את הארגון על "מאמציו בהפיכת איזור מפרץ סן-פרנסיסקו למקום טוב יותר עבור אנשים מכל גזע, צבע, אמונה ושכבות החברה “.

בין האורחים המכובדים שנכחו במאורע היו ראש העיר של סן-פרנסיסקו ווילי בראון, שהגיש לארגון הסיינטולוגיה הצהרה רשמית של הכרת תודה "עבור מאמציו להפוך את איזור המפרץ למקום טוב יותר עבור אנשים מכל גזע, צבע, אמונה ואורח חיים".

ההצהרה הרשמית גם ציינה את המחוייבות של הארגון "לבריאות ולרב-גוניות הרוחניות והתרבותיות של כל איזור שהוא נמצא בו".

מר מיסקביג' ביקש מהסיינטולוגים של סן-פרנסיסקו להביא את סיינטולוגיה ואת התוכניות לשיפור חברתי של ל. רון האברד לכל האנשים בעירם:

"כאן ניצב הארגון שממנו ניתן להפיץ את כל התוכניות שלנו, את כל הטכנולוגיה שלנו, בכל מקום פשוטו כמשמעו. ובאומרי זאת אני מתכוון שאתם יכולים להביא תוכניות הוראה כדי לעזור לאנשים בכל הגילאים ולתת לכל קהילה את הכישורים בשפה שהם צריכים כדי לממש את חלומותיהם בארץ האפשרויות הזאת.

"אתם יכולים להיות הניצוץ שיתחיל את הקבוצות החדשות שיביאו את הטכנולוגיה של ל. רון האברד לאנשים שעובדים עם המובטלים וחסרי הבית, כדי לתת להם לא רק הזדמנות נוספת אלא חיים חדשים.

"בכל קהילה אתם יכולים להקים סניפים של נרקונון כדי לטפל בהתמכרות לסמים.

"בכל מרכז שיקום ומרכז לעבריינים צעירים אתם יכולים להקים תוכניות של קרימינון כדי להחזיר לאנשים את הכבוד העצמי שלהם ולעזור להם לחזור לחברה בתור אזרחים תורמים.

"אתם יכולים להקים בכל שכונה עמותות של 'הדרך אל האושר' כדי להביא קוד מוסרי שמבוסס על השכל הישר לכל פינה, וסניפים של יועצים רוחניים מתנדבים כדי לטפל בכל בעיה אחרת של החיים.

"במילים אחרות, מכאן אתם יכולים לעשות הכול. כי הארגון הזה הוא יותר מאשר בית עבורכם, הסיינטולוגים של סן-פרנסיסקו.

הוא גם בית עבור הקהילה הגדולה יותר – בית שבו גברים ונשים בעלי רצון טוב מתקבלים בברכה, ושבו אנו מקדישים את עצמנו לעזרה – לכל אחד ולכולם יחדיו",