ניו-יורק

ניו-יורק: ארגון הסיינטולוגיה החדש בתפוח הגדול

26 בספטמבר 2004

מר דיוויד מיסקביג׳, יושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center והמנהיג הדתי של סיינטולוגיה, כיבד בנוכחותו את פתיחת ארגון הסיינטולוגיה של ניו-יורק.

ארגון הסיינטולוגיה בניו-יורק, ליד טיימס סקוור, היה מתנה מהתאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית לאנשי ניו-יורק בתור הוקרה לאומץ ולרוח שלהם אחרי אסון התאומים ב-2001.

מר דיוויד מיסקביג' חנך את הבניין. הצטרפו אליו חבר הקונגרס האמריקאי צ'ארלס ראנגל, המזכיר של האומות המאוחדות מוריס סטרונג, וסגן הנשיא של איחוד טיימס סקוור, מר בוב אפוזיטו.

בנאומו בפני 10,000 הסיינטולוגים והאורחים שהתאספו לטקס הפתיחה החגיגי, מר מיסקביג' ציין את חשיבות הארגון החדש:

"כשאנחנו מסתכלים על העולם, אנחנו יכולים לדבר על קונפליקט בינלאומי, על אי-יציבות כלכלית, וכן, על טרור. אבל אם אנחנו עושים זאת, ידידיי, אסור לנו לדבר על הדברים האלה במונחים של בעיות. אנחנו צריכים לדבר על פתרונות, פתרונות שיכולים לפתור כל אחד מהדברים האלה.

"הארגון הזה מייצג את העבודה והעזרה שכולנו חייבים להמשיך להושיט, כדי להשיג את כל המטרות שלנו. כי כאן ניצב הארגון האידיאלי שממנו אנחנו יכולים להביא את כל התוכניות שלנו, את כל הטכנולוגיה שלנו, לכל מקום פשוטו כמשמעו.

"אז כן, זאת רק ההתחלה. וזאת הסיבה שאני אומר שהיום זה היום שבו העבודה האמיתית מתחילה.

"כי הארגון הזה הוא יותר מאשר בית עבורכם, הסיינטולוגים של ניו-יורק.

"הוא גם בית עבור הקהילה הגדולה יותר, בית שבו גברים ונשים בעלי רצון טוב מתקבלים בברכה, ושבו אנו מקדישים את עצמנו לעזרה לכל אחד ולכולם יחדיו.

ואם אתם מציגים בפועל את האמונות שלנו, העתיד חסר גבולות. כי זאת אכן ניו-יורק, ולעזור לה זה לעזור לעולם".