קופנהגן, דנמרק

מרכז פיקוד יבשתי אידאלי חדש פותח את השלב החשוב הבא בהתרחבות של סיינטולוגיה באירופה

25 באוקטובר 2014

אם יצא לך להיות בקופנהגן, דנמרק אחר הצהריים ב-25 באוקטובר, יכולת לראות את עתידה של סיינטולוגיה באירופה ממש נפתח לפני עיניך.

"אנחנו מניחים היום אבן פינה לסיינטולוגיה באירופה ומניחים בכך בסיס איתן שממנו נרחיב את עידן הזהב שלנו הלאה והלאה. ואכן, עם גזירת הסרט הטקסית הזו, תנו למסר הסיינטולוגי של אמת ונצחיות להישמע מסקנדינביה עד סיביר וליצור אימפריה של חוכמה וידע בכול פינה של אדמות אלו." - מר דיוויד מיסקביג', יושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center

רגע היסטורי בהתקדמות העולמית השאפתנית של ארגון הסיינטולוגיה התרחש בשבת זו עם פתיחתו של משרד הקישור היבשתי שלו באירופה (CLO EU). לא ניתן להגזים בחשיבותו הגדולה של המבנה כמרכז פיקוד אירופאי שמקדם את ההתרחבות המרשימה של הדת ברחבי היבשת ולמעשה ברחבי העולם.

חגיגה נלהבת החלה את טקס הפתיחה של המרכז בעל 9,046 המטרים הרבועים שבו מתרכזות פעילויות ההנהלה הדתית לכל מגזר פעילויות של סיינטולוגיה בכול רחבי אירופה. זה כולל את הארגונים ואת הארגון המתקדם שמספקים את הגשר של סיינטולוגיה למרכזים, לקבוצות ולסיינטולוגים אינדיבידואליים ברחבי היבשת האירופאית, וגם הגעה נרחבת אל החברה.

הנוכחים בחגיגה היו אלפי סיינטולוגים מרחבי אירופה, שנוכחותם מצביעה על ההגעה והפופולאריות הגדלות ללא הפסקה של הארגון, עם אומות בכול פינה באירופה - מאנגליה לפולין, מצרפת לאיטליה, מיוון לפינלנד ובכול האיזורים שביניהם.

שבוע קודם לכן בסיינט-היל, בחגיגת יום השנה ה-30 של התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית באנגליה, התייחס לכך יושב ראש חבר המנהלים, מר דיוויד מיסקביג' ואמר "זה המקום ממנו אנחנו מנהלים התרחבות בכול רחבי האומות האירופאיות. זוהי נקודת מקור מושלמת להתרחבות גיאוגרפית ברחבי האיחוד האירופי."

באירוע של CLO EU עצמו, אמר מר מיסקביג' לחוגגים שהתאספו שהמרכז החדש "יניח תשתית יציבה שממנה נרחיב את עידן הזהב שלנו הלאה והלאה". הוא הביע ביטחון בכך שהמסר הסיינטולוגי של אמת ונצחיות יישמע מסקנדינביה עד סיביר וייצור אימפריה של חוכמה וידע בכול פינה על אדמות אלו.

משרד הקישור היבשתי החדש בנוי על מתחם של 14,946 מטרים רבועים באיזור גלוסטרופ השייך לקופנהגן, במרחק של כ-20 דקות ממרכז העיר וממש ליד מפעל הדפוס וההוצאה לאור של New Era Publications. תפקידו במערך הארגוני יביא אותו לשרת כבסיס הדרכה יבשתי למחזיקי התפקידים הארגוניים של סיינטולוגיה. הוא גם ישרת כנקודת מקור לכל פעילות שיפור חברתי ופעילות הומניטרית שמקבלות תמיכה ברחבי אירופה.

CLO EU הוא יחיד במינו בין מרכזי סיינטולוגיה היבשתיים בכך שהוא נושא באחריות של תרגום החומרים של דיאנטיקה וסיינטולוגיה לטווח שנפרס מנורבגיה לתת היבשת של הודו ולדרום אפריקה. זה מראה על הביקוש הגדל לחומרים של סיינטולוגיה שבהם מטפל מרכז הפיקוד בקופנהגן, כשהוא מכיל את יחידת התרגומים הגדולה ביותר של הדת.

מר מיסקביג' הוסיף שהמתקן מתוכנן גם להגדיל את מספרם של חומרי עידן הזהב של הידע ושל עידן הזהב של הטכנולוגיה שלב II, עם תפוצה ליותר משמונים אחוז של הניבים הקיימים - מאלבנית ובולגרית לאוקראינית, סרבית, רומנית וערבית. סוללה של אולפנים אור-קוליים באיכות המתקדמת ביותר תגדיל את נפח התרגומים מ-17 שפות עד ל-50.

"תהיה לכם האפשרות להקליט נוסחים מתורגמים של הרצאות של ל. רון האברד לשפות מיוחדות כמו פרסית, סווהילית, אורדו, הודית וזולו וגם לשפות שנזכרו קודם" הדגיש מר מיסקביג'. "בדרך זו אנחנו הופכים את דיאנטיקה וסיינטולוגיה לזמינות ליותר מחמישה מיליארד בני אדם בכול העולם."

הפתיחה עוזרת לקדם את המומנטום שנוצר עקב גידול אדיר של סיינטולוגיה בכל העולם. זה התחיל עם ריבוי של ארגוני סיינטולוגיה אידאליים ברחבי כל יבשת, שכל אחד מהם מספק את המגוון המלא של שירותי דת לחברי הקהילה שלו ותוכניות הומניטריות לחברה.

בעקבות זאת הגיע השחרור שמגדיר את העידן - עידן הזהב של הטכנולוגיה שלב II, עם כמות שאין דומה לה של סיינטולוגים שמתקדמים במעלה הגשר לחופש מוחלט. זה הוביל, מספר חודשים מאוחר יותר, לייסוד של ארגונים מתקדמים אידאליים ואת הכול לקראת הקמה של בסיסי ארגון ימי אידאליים בכול איזור יבשתי.

ה-CLO האידאלי של אירופה מסמן את הצעד העיקרי הבא לעבר השלמתו של בסיס אירופאי אידאלי שכבר כולל את:

  • New Era Publications, מפעל הדפוס לפי הזמנה, שכולו דיגיטלי, ומפיק כל חומר עבור הארגונים, המרכזים והקבוצות של סיינטולוגיה ברחבי היבשת.
  • מגורים חדשים לגמרי עבור בעלי התפקידים של סיינטולוגיה שנמצאים על שטח של 30,000 מטרים רבועים לאורך מיצרי דנמרק.
  • הארגון המתקדם וסיינט-היל האידאליים עבור אירופה (AOSH EU), נפתחו בפברואר שנה זו ונמצאים בליבה של קופנהגן.

האלמנטים הסופיים של הבסיס האירופאי האידאלי שנמצאים לקראת סיום כוללים את:

  • הארגון האידיאלי החדש של דנמרק במבנה שהוא ציון דרך במדרחוב הידוע 'סטרוגט' בקופנהגן.
  • ואת מלון נורדלנד המחודש במלואו בעל שבע הקומות, שמספק שירות מלא ויותר מ-80 חדרי אירוח כמקום מגורים לסיינטולוגים שמגיעים לקבל שירות מאומות ברחבי אירופה.