קופנהגן, דנמרק

הקדשת השער האידיאלי ל-OT של אירופה

15 בפברואר 2014

שפע של דגלים מתנופפים…

הדגלים של יותר מ-30 מדינות אירופאיות מתנופפים ברוח החורפית הדנית.

ואלפי סיינטולוגים הדוברים 27 שפות התאספו כדי לחגוג.

מר דייוויד מיסקביג', יושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center, הוביל את הקדשת המרכז החדש של הארגון המתקדם וסיינט-היל האידיאלי של אירופה. אל מר מיסקביג' הצטרפו אלפי סיינטולוגים מהיבשת שהתאספו ברחוב ירבנגדה בליבה של קופנהגן.
אלפי סיינטולוגים מלמעלה מ-30 מדינות התכנסו במרכז העיר קופנהגן כדי לחגוג את ההקדשה של הארגון המתקדם וסיינט-היל האידיאלי של אירופה (AOSH EU .(AOSH EU הוא ארגון רב-לשוני שמספק את הרמות המתקדמות של הגשר לחופש מוחלט של סיינטולוגיה עבור כל סיינטולוג ברחבי היבשת.

כך זה נראה לאורך רחוב ירבנגדה בקופנהגן לרגל ההקדשה של השער האידיאלי ל-OT של אירופה: הארגון המתקדם וסיינט-היל האידיאלי אירופה (AOSH EU).

AOSH EU שנוסד ע"י ל. רון האברד ב-1969, הוא ארגון רב לשוני של הארגון הימי שמספק שירות לסיינטולוגים מקרב עמי אירופה, חבר המדינות העצמאיות והמזרח התיכון.

הפתיחה החגיגית באה בעקבות השחרור המרשים של עידן הזהב של הטכנולוגיה שלב II, שהוביל לכך שסיינטולוגים בכמויות שמכפילות את עצמן מטפסים במעלה הגשר לעבר המצב של קליר במהירות חסרת תקדים. כתוצאה מכך, הבית של AOSH EU שונה לחלוטין והפך לארגון המתקדם האידיאלי על מנת להכיל את המוני האירופאים הניצבים בפתח, מוכנים לחצות את הסף אל תחום ה-OT.

לכבוד אירוע ציון הדרך הזה, יושב ראש מועצת המנהלים Religious Technology Center, מר דייוויד מיסקביג', הוביל את טקס ההקדשה. מר מיסקביג' פנה לאלפי הסיינטולוגים וחברי הצוות האירופאים שנכחו במקום:

"כאן עומד מרכז רוחני אידיאלי עבור אירופה - כזה שמגלם את הנתיב ל-OT בחתך של כל תרבות וכל שפה ביבשת זו. עם תחום הגשר שיצוק כעת ממקור טהור, ללא תוספות ושינויים, המעבר למעלה מובטח לעד. וכך אנו פותחים את השערים כדי שכולם ימשיכו את דרכם אל האופקים הנרחבים של חופש ונצחיות במהירות הבזק.”

הפתיחה החגיגית של ה-AOSH EU האידיאלי מסמלת את הראשון בזן חדש של ארגונים מתקדמים יבשתיים. המתקן מציג דיביזיה טכנית שלמה לסולו שמסורה באופן בלעדי למתן שירות לכל האודיטורים של סולו; מרכז הדרכה של האברד מורחב עם עשרות חדרי אודיטינג כדי לקדם סיינטולוגים לעבר קליר ודרך אודיטינג דיאנטיקה של העידן החדש ל-OTs; ומתקני הכשרה מורחבים עם חדרי קורסים מרובים שפרושים על פני קומה שלמה.

הבית ההיסטורי של הארגון שנבנה ב-1887, נמצא בשכנות לגני טיבולי ולכיכר בית העיריה. במהלך שינוי שבע הקומות של המבנה לסטנדרט אידיאלי מלא, הארגון שימר בקפדנות את תכונותיו הייחודיות של הבניין - הבולטות שביניהן, החזית המפוסלת מלבני 'טרה קוטה' ופרטי עץ האורן הפומרני המקוריים בחללים הפנימיים בכל רחבי הבניין.

הפתיחה החגיגית של AOSH EU מסמלת גם את ההשקה של בסיס סיינטולוגי אירופאי אידיאלי שלם, שהשלמתו מתוכננת בחודשים הבאים עם הפתיחות החגיגיות של:

  • משרד הקישור היבשתי בן 9100 מ"ר לניהול הכנסייתי של היבשת האירופאית;
  • בניין ציון הדרך של הארגון האידיאלי החדש של דנמרק במדרחוב הידוע 'סטרוגט' בקופנהגן;
  • ומלון נורדלנד בן שבע הקומות לאחר שיפוץ מלא. המלון שמספק שירות מלא וממוקם באופן אידיאלי במרחק הליכה מ-AOSH EU, יעמיד לרשות הסיינטולוגים שמגיעים לקבלת שירות מרחבי אירופה, מעל 80 חדרי אירוח.