לוס אנג'לס, קליפורניה

חלום של ל.ר.ה מתגשם: פסיפיק ברידג' האידיאלי

8 במרץ 2014

שלושה סרטי חניכה נגזרים במשותף:

אחד עבור הפתיחה החגיגית של ארגון סיינט-היל האמריקני האידיאלי...

השני עבור הארגון המתקדם האידיאלי של לוס-אנג׳לס...

והשלישי מסמל את ההשלמה של פסיפיק ברידג' האידיאלי - כל ארגון כארגון אידיאלי לדוגמה בפני עצמו...

והכל ברחוב שנקרא "L. Ron Hubbard Way".

מר דייוויד מיסקביג', יו"ר מועצת המנהלים Religious technology Center, הוביל את הפתיחה הרשמית של פסיפיק ברידג' אידיאלי. למר. מיסקביג' הצטרפו אלפי סיינטולוגים אשר התאספו בדרך ל. רון האברד כדי לחגוג את המאורע ההיסטורי.

יותר מ-6,000 סיינטולוגים התכנסו כדי להיות חלק מהכנס ההיסטורי.

על מנת להדגיש את החשיבות של המאורע, הוביל יושב ראש Religious Technology Center, מר דייוויד מיסקביג' את טקסי הפתיחה. מר מיסקביג' פנה לסיינטולוגים שנכחו ואמר: "היום, אנו מגשימים את חזונו של ל. רון האברד, של פסיפיק ברידג' אידיאלי עבור כל הסיינטולוגים של לוס אנג'לס וכך של אמריקה כולה. מפני שכאן עומדים פיזית העמודים של גשר שכעת נגיש לכולם בעידן הזהב שלנו: גשר המגלם את העלייה לחופש רוחני מוחלט, גשר המתפרש לא רק לאורכה של השדרה - אלא אל תוך הנצח עצמו."

פסיפיק ברידג' האידיאלי הוא ייחודי בעולם הסיינטולוגיה. במונחים מאוד ממשיים, הוא מורכב מארגונים שמקבילים לגשר לחופש מוחלט. באופן הזה ומהמיקום היחיד הזה, אדם יכול לעלות משירותי מבוא לרמות הולכות וגדלות של מודעות רוחנית.

הפסיפיק ברידג' מתחיל בהצטלבות בין שדרת סאנסט המפורסמת לדרך ל. רון האברד עם ארגון לוס אנג'לס האידיאלי שלנו. שם, מבקרים מתקבלים בברכה ומקבלים מבוא לסיינטולוגיה. הם יכולים אז להתחיל במסע שלהם במעלה הגשר למצב של קליר.

הכנסת אורחים זו מתרחבת אל מרכז מידע חדש ואידיאלי ב-'מדרכת הכוכבים' שבשדרות הוליווד. מאחר שלוס אנג'לס היא בית לריכוז הגבוה ביותר של סיינטולוגים בעולם, המרכז הזה עכשיו נותן את המבוא המלא לדת. הוא מציג יותר מ-300 סרטי מידע, ב-17 שפות, המציגים את האמונות והעיסוקים של סיינטולוגיה. מעבר לכך, המרכז מעביר עשרות של קורסי מבוא וסמינרים כך שמבקרים יכולים "לבדוק בעצמם".

סיינטולוגים שמתקדמים בגשר לאורך דרך ל. רון האברד עולים לרמות גבוהות יותר של הכשרה ותהליכים בארגון סיינט-היל האמריקאי האידיאלי (ASHO). גם ASHO שופץ להיות ארגון סיינט-היל לדוגמה. הוא מציג שתי קומות שמוקדשות רק להעברת הכשרה של סיינטולוגיה עם תפוסה של מאות תלמידים בו זמנית. יכולת התפוסה הוכפלה גם עבור אודיטינג (ייעוץ רוחני) עם שני 'מרכזי הדרכה של האברד' גדולים. מרכזים אלה ידועים במיוחד בכך שהם מספקים את 'תהליכי עוצמה' המפורסמים. היכל לבנון (Lebanon Hall) של ASHO שוחזר גם הוא כעת וצויד מחדש עבור סדנאות וכנסים.

לאורכה של דרך ל. רון האברד, בפסגת הפסיפיק ברידג' האידיאלי, עומד הארגון המתקדם לדוגמה החדש של לוס אנג'לס (AOLA). זהו המקום בו סיינטולוגים יוצאים למסע ל-OT ולרמות גבוהות יותר של מודעות רוחנית. בהמשך לזה, ל- AOLA יש חדרי קורסים מרווחים עבור מאות אודיטורים של סולו בהכשרה; דיביזיה טכנית של סולו שמוקדשת במיוחד עבור אודיטורים של סולו על קורסים מתקדמים; ושלושה מרכזי הדרכה של האברד מלאים עבור אלה שעוברים דרך הרמות הגבוהות יותר עם אודיטינג דיאנטיקה של העידן החדש ל-OTs.

_________________

הפתיחה החגיגית של פסיפיק ברידג' האידאלי הגיעה בעקבות הישגים שמסמלים את תקופת השיא בהתרחבות של סיינטולוגיה. אכן, רק בארבעת החודשים האחרונים ראינו: