לוס-אנג'לס, קליפורניה 10 באוקטובר 2015

מלון גולדן קרסט שנפתח בלוס-אנג'לס עבור פסיפיקה ברידג' האידיאלי ממשיך את ההתרחבות של סיינטולוגיה

הגולדן קרסט נפתח כדי לעמוד בקצב ההתרחבות חסר התקדים של השנה, בשעה שמספר הסיינטולוגים שמגיעים ללוס-אנג'לס לשירותים מתקדמים של סיינטולוגיה ממשיך לגדול.

יותר מ-1,500 איש נאספו בהוליווד ב-10 באוקטובר כדי לחגוג את הפתיחה החגיגית של הגולדן קרסט, מלון חדש נוסף לשירותם של סיינטולוגים המשתתפים בהכשרה ובייעוץ הרוחני של סיינטולוגיה.

מלון הגולדן קרסט נפתח ביום שבת, 10 באוקטובר, כדי לספק מגורים אידיאליים לסיינטולוגים המגיעים ללוס-אנג'לס לשירותי סיינטולוגיה.
 

הדירות המרווחות של הגולדן קרסט, הנמצא במרחק דקות ספורות מפסיפיקה ברידג' האידיאלי, הן נוחות וללא הסחות דעת – ולפיכך הן הסביבה האידיאלית לכך שחברי הקהילה יוכלו לתת לעצמם אודיטינג לעבר המצב של קליר ומעבר לו.

הגולדן קרסט, שהוא מושלם למשפחות ולאנשים שבאים ללוס-אנג'לס לשהייה ממושכת, מיועד לסיינטולוגים שמקבלים שירות בפסיפיקה ברידג' האידיאלי – מתחם של ארגוני סיינטולוגיה בדרך ל. רון האברד, המקיף את הטווח המלא של שירותי סיינטולוגיה. זה מתחיל עם הארגון האידיאלי של לוס-אנג'לס שבצומת שדרות סנסט ודרך ל. רון האברד – שבו סיינטולוגים, ואלה הלומדים לראשונה על הדת, מתקדמים דרך הרמות הבסיסיות של 'הגשר לחופש מוחלט' של סיינטולוגיה.

בסמוך לארגון הסיינטולוגיה של לוס-אנג'לס, נמצא ארגון סיינט-היל האמריקאי, ASHO, שמעביר את הסיינטולוגים דרך השלב הבא של מסעם בעזרת 'תהליכי העוצמה' האגדיים. זהו גם המקום שבו יועצים רוחניים ויועצים רוחניים בהכשרה של סיינטולוגיה מביאים לכדי שלמות את מיומנותם ב-'קורס התדרוך המיוחד של סיינט-היל'.

ולבסוף, הארגון המתקדם של לוס-אנג׳לס, שבו סיינטולוגים יוצאים למסע אל הרמות הגבוהות יותר של מודעות רוחנית.

עם פתיחה חגיגית של שני מלונות חדשים בשבוע – הפאונטיין ב-3 באוקטובר והגולדן קרסט ב-10 באוקטובר – חברי הקהילה יכולים לבחור את המקום המתאים ביותר לצורכיהם כשהם מתקדמים במעלה הגשר בדרך ל. רון האברד.

_________________

תשעת החודשים הראשונים של 2015 הצטיינו בהתרחבות שיא, לרבות:

בשנה הקרובה מתוכננות פתיחות נוספות באוסטרליה, באפריקה, באירופה ובצפון אמריקה.