לוס-אנג'לס, קליפורניה 3 באוקטובר 2015

פסיפיקה ברידג' האידיאלי של סיינטולוגיה מתרחב כדי לתת שירות למספר שיא של סיינטולוגים שמגיעים

כיוון שסיינטולוגים נוהרים ללוס-אנג'לס מכל קצות יבשת אמריקה, ארגון הסיינטולוגיה פתח מלון חדש ב-3 באוקטובר, כדי לספק סביבה אידיאלית עבור מסעם לרמות הגבוהות של מודעות רוחנית ויכולת.

שנה של התקדמות והתרחבות חסרות תקדים נמשכת ללא הפוגה עם הפתיחה החגיגית של מלון פאונטיין ב-3 באוקטובר, מלון שתוכנן במיוחד כדי לשרת את מספר השיא של סיינטולוגים שמגיעים ללוס-אנג'לס כדי להתקדם דרך הרמות הרוחניות הגבוהות של סיינטולוגיה.

יותר מ-2,000 סיינטולוגים התכנסו בדרך ל. רון האברד בלוס-אנג'לס ביום שבת, 3 באוקטובר, כדי לחגוג את הפתיחה של מלון פאונטיין – הצעד הבא בשנה של התרחבות חסרת תקדים עבור דת הסיינטולוגיה.
 

מלון הפאונטיין שנמצא צעדים ספורים מדרך ל. רון האברד בהוליווד, ומהארגונים שבהם מוצעים השירותים הרוחניים האלה של סיינטולוגיה, מספק לסיינטולוגים נוחות וסביבה ללא הסחות דעת – מקום שקט שבו הם מתקדמים במהירות על ההכשרה והאודיטינג (ייעוץ רוחני). כל אחת מ-59 דירות הסטודיו וסוויטות החדרים מתוכננות בצורה מושלמת עבור חברי הקהילה כדי שייתנו לעצמם אודיטינג לעבר המצב של קליר ו-OT.

פסיפיקה ברידג' האידיאלי בדרך ל. רון האברד הוא מתחם של בנייני סיינטולוגיה שמספק את הטווח המלא של שירותי סיינטולוגיה. הוא מתחיל בארגון האידיאלי של לוס-אנג'לס בצומת של שדרות סנסט ודרך ל. רון האברד – מקום שבו סיינטולוגים, ואנשים שמגלים את הדת לראשונה, מתקדמים דרך כל הרמות הבסיסיות של 'הגשר לחופש מוחלט' של סיינטולוגיה.

ארגון סיינט-היל האמריקאי, ASHO, בסמוך לארגון הסיינטולוגיה של לוס-אנג'לס, מעביר את הסיינטולוגים דרך השלב הבא של מסעם בעזרת 'תהליכי העוצמה' האגדיים. זהו גם המקום שבו יועצים רוחניים ויועצים רוחניים בהכשרה של סיינטולוגיה מביאים לכדי שלמות את מיומנותם ב-'קורס התדרוך המיוחד של סיינט-היל'.

ולבסוף, הארגון המתקדם של לוס-אנג׳לס, שבו סיינטולוגים יוצאים למסע אל הרמות הגבוהות יותר של מודעות רוחנית.

בזכות הפתיחה של הפאונטיין בדרך ל. רון האברד יש עכשיו לחברי הקהילה את המקום האידיאלי שלו הם זקוקים כדי להתקדם במעלה הגשר.

_________________

תשעת החודשים הראשונים של 2015 הצטיינו בהתרחבות שיא, לרבות:

בשנה הקרובה מתוכננות פתיחות נוספות באוסטרליה, באפריקה, באירופה ובצפון אמריקה.