יוהנסבורג, דרום-אפריקה

ארגון חדש בערש התרבות האנושית

1 בנובמבר 2003

כשהוא מכריז על הפתיחה של הארגון האידיאלי הראשון של סיינטולוגיה ביבשת אפריקה, מר דיוויד מיסקביג' יושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center והמנהיג של דת הסיינטולוגיה, נאם בפני סיינטולוגים מדרום אפריקה ואורחים מכובדים בפתיחה של ארגון הסיינטולוגיה החדש ביוהנסבורג ב-1 בנובמבר 2003.

"היכן אנחנו מתכנסים היום בערב, כאשר כל עיניי העולם נישאות אלינו? לא באמריקה, לא באנגליה או בדנמרק. כל העיניים נישאות לאפריקה. כי מה שבניתם כאן זה ארגון רמה V הטוב ביותר בסיינטולוגיה. הערב יוהנסבורג ניצבת בתור מספר אחת".

[inline|iid=25]בטקס פתיחה של הארגון ששטחו 3,300 מטר רבוע, ביחד עם מר דיוויד מיסקביג' נכח גם השר לאומנות, לתרבות, למדע ולטכנולוגיה של דרום אפריקה, ד"ר בן אנגובנה. מי שקידמו בברכה את הארגון היו גם חברת המועצה העירונית קרול מילנר, נציב המשטרה של איזור יוהנסבורג אוסוולד רדי, והעורכת והמוציאה לאור של מגזין 'טריביוט' גב' פרל משבלה.

מר מיסקביג' ציין את ההישגים הרבים של הסיינטולוגים של דרום אפריקה ב-45 שנות קיום הקהילה, לרבות חשיפה של מחנות עבודה פסיכיאטריים ששוכנו בהם אזרחים שחורים והמאמצים העיקשים שלהם לשקם את זכויות האדם בתקופת האפרטהייד; תמיכה בדורות הבאים בעזרת תוכניות אוריינות; והרגעת מהומות חמורות בעזרת הפצה נרחבת של התקנון המוסרי של 'הדרך אל האושר', תקנון מוסרי שדרום אפריקה כולה קיבלה בזרועות פתוחות.

כשהוא מצטט את מייסד הסיינטולוגיה ל. רון האברד שאמר "מדרום אפריקה תגיע התרבות הגדולה הבאה של כדור הארץ הזה", מר מיסקביג' אמר לסיינטולוגים הנוכחים:

"אתם לא מייצגים רק את התקוות והחלומות של היבשת הזאת, אתם מייצגים את התקוות והחלומות של כל הציוויליזציה. ואם דרום אפריקה חולמת על אומה בקשת של צבעים, אז אפריקה, זה הארגון שלך – ארגון שבו אתם מתקבלים בברכה בלי קשר לצבע, לאמונה או למעמד החברתי שלכם.

"כי אנחנו לא לבנים. אנחנו לא שחורים. כולנו אחים למין האנושי".